JOSÉ CARRERAS

Kultúrno-spoločenské podujatia 16.02.2024 20:00
<Zadajte popis podujatia>

 

Občianske združenie Košická aréna, ako prenajímateľ priestorov STEEL ARÉNY si, na základe nižšie uvedenej správy, prijatej od sprostredkovateľa predaja a organizátora podujatia, dovoľuje informovať širokú verejnosť o zmene termínu podujatia nasledovne:

POZOR ZMENA TERMÍNU KONANIA KONCERTU

Koncert José Carrerasa v Košiciach má nový termín!

V zastúpení organizátora podujatia, vám ako sprostredkovateľ predaja oznamujeme, že koncert  José Carreras, ktorý sa mal konať dňa  7.6.2023 v Steel aréne, sa z organizačných dôvodov prekladá na nový dátum, 16.2.2024.(Steel aréna)

José Carreras: „ Bude to oslava kvalitnej hudby – som šťastný, že sa s Vami opäť uvidím! 

Na Slovensku sa naposledy predstavil v roku 2016 v rámci svojho rozlúčkového turné, aj preto získava košický koncert na svojej exkluzívnosti a nič na tom nemení ani nový dátum 16. februára 2024.

Všetky zakúpené vstupenky zostávajú v platnosti.

Klienti, ktorým zmena nevyhovuje, môžu vrátiť vstupenky výhradne na tom predajnom mieste, kde si ich zakúpili, najneskôr  do 14.6.2023.

 

______________________________________________________________

Svetový tenor José Carerras vystúpi 16.2.2024  v Košiciach!

Hviezdny tenor označovaný za „najmilšieho človeka operného sveta“ sa vráti  po 12-tich rokoch do Košíc, kde vystúpi v doprovode Orchestra opery ND Košice a sólistky opery Michaely Várady 16.februára v Steel Aréne. Ambasádorom koncertu je známy spevák a herec Filip Tůma! Na koncerte vystúpi spoločne s José Carrerasom!

Jeden z najslávnejších svetových tenoristov, rodák z Barcelony a hudobný génius má vo svojom repertoári okolo 600 titulov rôznych štýlov od barokovej až po súčasnú hudbu a viac ako 60 opier.

Na Slovensku vystúpi spoločne so sopranistkou Michaelou Várady a v doprovode vynikajúceho

64-členného Orchestra opery ŠD Košice pod taktovkou maestra Davida Giméneza Carrerasa – uznávaného španielskeho dirigenta a synovca slávneho tenora.

José Carerras celým katalánskym menom Josep Maria Carreras i Coll je známy veľkolepými interpretáciami diel Verdiho a Pucciniho, ale tiež ako člen zoskupenia „Traja tenori“ spolu s Lucianom Pavarottim a Plácidom Domingom.

V roku 1998 založil nadáciu na boj proti leukémii Josep Carreras International Foundation, keďže jemu samému bola táto zákerná choroba rok predtým diagnostikovaná.

Na Slovensku sa naposledy predstavil v roku 2016 v rámci svojho rozlúčkového turné, aj preto získava košický júnový koncert na svojej exkluzívnosti.

Takmer 1700 najdrahších vstupeniek na tento koncert obsahuje aj zaujímavý benefit vo forme voucheru na zľavu pri víkendovom pobyte v ARIETES MARMONT Resort****

v Tatranskej Štrbe:

Pri cene vstupenky 159 eur - darčeková poukážka v hodnote 40 eur + 1 fľaša Prosecco + 20 min masáž pre 1 osobu
Pri cene vstupenky 129 eur - darčeková poukážka v hodnote 40 eur + 1 fľaša Prosecco
Pri cene vstupenky 109 eur - darčeková poukážka v hodnote 40 eur

"Darčekovú poukážku je možné uplatniť len po úspešnom nákupe vstupenky v cene od 109 € / vstupenka.

Poukážka je platná len s kódom uvedeným na vstupenke."

Najbližšie podujatia

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nenašli sa žiadne podujatia.

KALENDÁR PODUJATÍ

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

hokej HC Košice

kultúrno-spoločenské podujatia
(koncerty, show a iné)

športové podujatia

ZÁPASY HC KOŠICE

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nenašli sa žiadne podujatia.

Spolupráca

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Košická aréna vstúpila s Košice región turizmus do vzájomnéj spolupráci
týkajucej sa podpory, propagácii a informovanosti verejnosti ohľadom turistických a súvisiacich možností Košického kraja.