LUCIE - ŠKWOR - MICHAL PENK

Kultúrno-spoločenské podujatia 25.03.2023 STEEL ARENA 18:00
<Zadajte popis podujatia>

UPOZORNENIE: ZMENA TERMÍNU    Viac informácii na konci článku

Do metropoly východu KOŠICE prinášame pre milovníkov hudby jedinečné podujatie v podobe chronologického prierezu ČESKOU rockovou hudobnou scénou od 90 rokov až po súčasnosť.

Veď posúďte sami čo Vás behom koncertu, ktorý bude mať vyše troch hodín čistého hracieho času:

MICHAL PENK – ČESKOSLOVENSKÁ LEGENDA, ktorá zažila vrchol aj pád a po 27. rokoch sa vracia na hudobné dosky, aby si získal vašu priazeň. Jeho hity sú už tak nostalgické, že zľudoveli a patria do našich životov Odpusťte nám, O bláznech, Stín, alebo hudba k seriálu Chlapci a chlapi – Má Daleká

ŠKWOR – fenomén súčasnej Českej hudobnej scény, ktorý za tri roky nabral úžasný vietor do plachiet a posunul sa na špičku záujmu aj návštevnosti u našich susedov Čechov, ale musíme podotknúť aj to, že na Slovensku má stále viac priaznivcov a čoraz väčší záujem o ich tvorbu. Ich piesne sú silné a majú svoje jadro a význam. Ak ich ešte nepoznáte tak si vypočujte napríklad Síla starejch vín, Milionu hvězd se ptáš, Mý slzy neuvidíš, Pokřivenej pohled a príďte si ich potom vypočuť naživo a my Vám garantujeme, že odídete z koncertu milo prekvapený. Skupina Škwor v roku 2022 odohrala úžasné koncerty na festivale TOPFEST alebo na Staromestských Slávnostiach v Žiline.

LUCIE – stálica ČESKOSLOVENSKEJ rockovej hudby, ktorá časom zreje k dokonalosti a to vidieť aj cítiť na ich živom prejave. Hity, ktoré za desiatky rokov vytvorili zostanú hrubým písmom zapísané v historických spomienkach. Ich perfekcionalita a dôraz na kvalitu sa vždy prejavia aj na ich koncertoch  v podobe hudobnej, technickej a vizuálnej výpravy. Nemusíme asi moc pripomínať ich hudobnú tvorbu ale určite sa nedá nespomenúť hity ako LUCIE, Chci zas v tobe spát, Šrouby do hlavy, Dotknu se ohně, Amerika.

Jedinečnosť koncertu bude aj vo vizuálnych a hudobných efektoch a techniky.

Raz vidieť je viac ako stokrát napísať, preto Vás pozývame na toto jedinečne podujatie.

Zľavy - vozíčkar + doprovod 29€ vyhradené miesto nad sektorom B12

PENK - https://www.youtube.com/watch?v=GCfFa9NNal0
ŠKWOR - https://www.youtube.com/watch?v=WybFA3lZCSA
Lucie - https://www.youtube.com/watch?v=6ew8r8caFvs

 

Koncert kapiel Lucie, Škwor a Michala Penka v Košiciach sa presúva na nový termín

Aktuálna sezóna ochorení sa nevyhnula ani organizátorom podujatia s názvom Rockové Vianoce, ktoré sa pôvodne malo uskutočniť v sobotu 17. decembra 2022 v Steel Arene Košice. Z dôvodu ochorenia je nevyhnutné podujatie presunúť na nový termín 25. marca 2023. “Veľmi nás mrzí, že nie je možné koncert uskutočniť v pôvodnom termíne. Intenzívne sme pracovali na tom, aby sme divákom priniesli kvalitný program a rockovým fanúšikom niečo špeciálne v predvianočnom období,” povedal organizátor.
Vstupenky zakúpené na pôvodný termín ostávajú v platnosti na nový termín podujatia. Prípadné vrátenie vstupného z dôvodu presunu termínu je potrebné konzultovať s predajcom Ticketportal.

 

Najbližšie podujatia

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nenašli sa žiadne podujatia.

KALENDÁR PODUJATÍ

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

hokej HC Košice

kultúrno-spoločenské podujatia
(koncerty, show a iné)

športové podujatia

ZÁPASY HC KOŠICE

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nenašli sa žiadne podujatia.

Spolupráca

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Košická aréna vstúpila s Košice región turizmus do vzájomnéj spolupráci
týkajucej sa podpory, propagácii a informovanosti verejnosti ohľadom turistických a súvisiacich možností Košického kraja.