STING

Kultúrno-spoločenské podujatia 28.09.2022 STEEL ARENA 20:00
<Zadajte popis podujatia>

Z dôvodu pretrvávajúcej pandémie koronavírusu, bol Sting nútený, opätovne odložiť svoj koncert v košickej Steel Aréne, ktorý bol naplánovaný na 4.10.2021.

Nový termín podujatia je 28.9.2022, čas a miesto konania podujatia zostávajú rovnaké.
Všetky zakúpené vstupenky zostávajú naďalej v platnosti aj na nový termín.

 

STING sa vracia na Slovensko! Publikom i médiami ospevovanú šou MY SONGS ponúkne v Košiciach.

Stingovi sa slovenské publikum, jeho interakcia a energia veľmi zapáčila. Posledné roky sa do našich končín každoročne a rád vracia. Tentokrát poteší fanúšikov na východnom Slovensku. Obdobný koncert, s ktorým naposledy bodoval v Bratislave a nesie rovnaký názov  MY SONGS , odohrá v košickej  Steel Aréne    4.10.2021. 17-násobný držiteľ ceny Grammy  sa predstaví so skladbami, ktoré napísal počas svojej plodnej kariéry, či už so skupinou The Police, alebo ako sólový umelec.

Košický koncert  MY SONGS  fanúšika zoberie na hudobnú cestu časom vďaka hitom ako   „Fields of Gold“, „Shape of My Heart“, „Roxanne“ a  „Demolition Man“, ktoré zvýrazňujú nezabudnuteľnosť tejto šou. Návštevníci podujatia sa tiež môžu tešiť na hity  „Englishman in New York“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle“ a veľa ďalších. Stinga bude sprevádzať rockový ansámbel, ktorý dopĺňajú Dominic Miller (gitara), Josh Freese (bicie), Rufus Miller (gitara), Yolanda Charles (basa), Kevon Webster (klávesy), Shane Sager (harmonika), Melissa Musique a Gene Noble (sprievodné vokály).

listky v sieti ticketportal:
https://www.ticketportal.sk/event/STING-MY-SONGS

Najbližšie podujatia

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nenašli sa žiadne podujatia.

KALENDÁR PODUJATÍ

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

hokej HC Košice

kultúrno-spoločenské podujatia
(koncerty, show a iné)

športové podujatia

ZÁPASY HC KOŠICE

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nenašli sa žiadne podujatia.

Spolupráca

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Košická aréna vstúpila s Košice región turizmus do vzájomnéj spolupráci
týkajucej sa podpory, propagácii a informovanosti verejnosti ohľadom turistických a súvisiacich možností Košického kraja.