Ako sa k nám dostanete

Pešo


Obyvateľom Košíc a blízkeho okolia zaiste polohu STEEL ARÉNY pripomínať netreba. Nachádza na mieste bývalého zimného štadióna, priamo v širšom centre mesta, cca 7-10 minút chôdze z pešej zóny,  resp. 15 minút chôdze z vlakovej a autobusovej stanice. Hneď pri STEEL ARÉNE sú zastávky MHD autobusov, trolejbusov i električiek.

A tým ostatných, ktorí Košice až tak dobre nepoznajú alebo sa tu vôbec nevyznajú, snáď pomôžu v orientácii aspoň základná mapa a ďalšie informácie. 

» pre zväčšenie kliknite na obrázok

Autobusom a vlakom


Po vystúpení z vlaku alebo autobusu na hlavnej stanici máte možnosť využiť mestskú hromadnú dopravu - priamo od stanice niekoľko liniek električiek a autobusov. Vystupujte potom na niektorej zo zastávok - pre väčšinu spojov je to 3. zastávka - buď Dom umenia alebo Krajský súd, podľa toho ktorým smerom ďalej pokračuje autobus alebo električka.

Ale ani taká prechádza mestom nepotrvá dlhšie ako 15-20 minút.

Autom


Príjazd zo severu (Prešov, Poľsko)


Po diaľničnom privádzači stále rovno, po prejazde mosta cez rieku Hornád odbočiť vpravo do centra (vedľa budovy SOU železničného na Palackého ulici).

Cez mesto stále rovno - popri autobusovej stanici (1. svetelná križovatka), cez Námestie osloboditeľov  (2. svetelná križovatka), popri Dome Umenia (3. svetelná križovatka).

Na 4. svetelnej križovatke odbočiť vľavo cez električkovú trať. STEEL ARÉNA bude priamo pred Vami.
 

Príjazd z východu (Michalovce, Ukrajina)


Do mesta prichádzate z kopca - po pravej ruke miniete sídlisko Furča. Pod kopcom sa zaradíte na hlavnú cestu do ľavého odbočovacieho pruhu - smer Centrum. Na najbližšej križovatke vľavo - dostávate sa na diaľničný privádzač.

Ďalej už platia pokyny ako pre príjazd zo severu.
 

Príjazd zo západu (Zvolen, Rožňava),
resp. z letiska


Pred mestom na prvej križovatke rovno - smer Centrum. Popri obchodných centrách prejdete stále rovno cez 2 svetelné križovatky. Za kruhovým objazdom pokračujete naďalej rovno. Za prvou zákrutou už uvidíte STEEL ARÉNU.


Príjazd z juhu (Maďarsko)

 

Do vjazde do mesta stále rovno - na prvej i na druhej svetelnej križovatke. Dostanete sa priamo na južnú časť Námestia osloboditeľov, kde obídete parkovisko (odporúčame tu odstaviť auto) a pokračujete rovno cez ďalšie 2 svetelné križovatky. Na tretej odbočíte vľavo - aréna je priamo pred vami.

Mapa

» pre zväčšenie kliknite na obrázok

Parkovanie


Zastavaná plocha viacpodlažného parkovacieho domu je 4 007m2, celková podlažná plocha objektu 12 940 štvorcových metrov. Zaparkovať tu  môže 496 vozidiel, z toho 20 miest je vyhradených pre imobilných.

Výstavbu parkovacieho domu fianancovalo mesto Košice a využíva sa pri organziovaní všetkých športových a kultúrnych poduajtí.

» pre zväčšenie kliknite na obrázok