DRACULA 30 LET

Kultúrno-spoločenské podujatia 20.01.2025 STEEL ARENA 19:00
<Zadajte popis podujatia>

Legendárny muzikál Dracula s Danielom Hůlkom oslávi
30. výročie veľkolepým turné po českých a slovenských halách!

Budúci rok tomu bude už 30 rokov, keď prvýkrát uzrel svetlo sveta nezabudnuteľný Dracula. Pri tejto príležitosti navštívi muzikál sedem miest v Česku i na Slovensku, v rade rolí i s pôvodným obsadením.

Muzikál Dracula podľa libreta Zdeňka Borovce a Richarda Hese vstúpil na scénu v roku 1995 a od tej doby si získal množstvo fanúšikov a obdivovateľov. Či už je to vďaka hudbe Karla Svobody alebo skvelým hereckým a speváckym výkonom súboru. Časy sa menia, ale Dracula zostáva stále fenoménom medzi muzikálmi.

V januári 2025 vyrazí Dracula na turné, a to v skvostnom obsadení – Daniel Hůlka, Monika Absolonová, Eva Burešová, Richard Genzer a ďalší. Diváci sa tak môžu tešiť na klasické piesne ako: „Vím, že jsi se mnou“, „Nespravedlivý Bůh“ alebo „Jsi můj pán“.

Celé turné štartuje 14. januára 2025 vo Winning Group Arene v Brne. Odtiaľ sa Dracula presunie priamo na Slovensko do BratislavyKošíc a následne sa vráti do Českej republiky.

Vstupenky sú k dispozícii na www.dracula30.cz, kde nájdete aj všetky potrebné informácie.

Najbližšie podujatia

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nenašli sa žiadne podujatia.

KALENDÁR PODUJATÍ

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

hokej HC Košice

kultúrno-spoločenské podujatia
(koncerty, show a iné)

športové podujatia

ZÁPASY HC KOŠICE

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nenašli sa žiadne podujatia.

Spolupráca

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Košická aréna vstúpila s Košice región turizmus do vzájomnéj spolupráci
týkajucej sa podpory, propagácii a informovanosti verejnosti ohľadom turistických a súvisiacich možností Košického kraja.