LUSKÁČIK - ĽADOVÁ ŠOU SPOJENÁ S BALETOM

Kultúrno-spoločenské podujatia 20.11.2024 STEEL ARENA 18:00
<Zadajte popis podujatia>

Agentúra SHOW SLOVAKIA prináša na Slovensko nové predstavenie na ľade pre celú rodinu, aké sa v Európe doposiaľ nekonalo. V spolupráci so svetoznámou spoločnosťou Ice Empire, ktorá vytvorila projekty ako Stars on Ice, Champions on Ice a mnoho ďalších, a divadlom Wiener Stadt Ballett uvádzame jedinečnú kombináciu ľadovej šou a baletu „Luskáčik“. Túto šou budú mať možnosť vidieť diváci len v 6 krajinách Európy a to v Nemecku, Francúzsku, Švajčiarsku, Rakúsku, Českej republike a sme hrdí, že šiestou krajinou bude Slovensko.

Jedinečná scénografia predstavenia umožní divákom sledovať nielen vystúpenie krasokorčuliarov na ľade, ale aj baletných tanečníkov na javisku. Na ľade bude pripravené špeciálne javisko, kde sa predvedú baletní umelci z divadla Wiener Stadt Ballett. V ich blízkosti na ľadovej ploche uvidíte skvelé korčuliarske výkony európskych špičkových krasokorčuliarov, účastníkov svetových krasokorčuliarskych show, ako aj akrobatické a tanečné čísla v podaní profesionálnych cirkusových umelcov a tanečníkov na ľade. To všetko sa spojí do jedného úžasného celku.

Farebná svetelná šou, úchvatné kostýmy ako aj neuveriteľné výkony všetkých umelcov sľubujú nezabudnuteľný zážitok.

Slávny balet Luskáčik vďaka premenám priestoru na magickú scénu spolu s vizuálnymi efektami a multimediálnymi technológiami ukážu známy príbeh novým spôsobom, aby prekvapil a urobil šou atraktívnou aj pre najmladšieho diváka.

Predstavenie bude sprevádzať slávna baletná hudba P. I. Čajkovského, ktorú špeciálne nahral symfonický orchester pre túto príležitosť.

Príďte a uvidíte niečo nové, niečo čo ste ešte nevideli.

Skvelou správou je, že rodiny môžu zakúpiť zľavnené rodinné vstupenky.

Dĺžka predstavenia: 2 hodiny s 20-minútovou prestávkou.

20.11.2024, Košice, Steel Aréna.

Najbližšie podujatia

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nenašli sa žiadne podujatia.

KALENDÁR PODUJATÍ

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

hokej HC Košice

kultúrno-spoločenské podujatia
(koncerty, show a iné)

športové podujatia

ZÁPASY HC KOŠICE

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Nenašli sa žiadne podujatia.

Spolupráca

¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

Košická aréna vstúpila s Košice región turizmus do vzájomnéj spolupráci
týkajucej sa podpory, propagácii a informovanosti verejnosti ohľadom turistických a súvisiacich možností Košického kraja.